Budžetam draudzīga kalnu riteņbraukšana: Padomi par braukšanu ar ierobežotām finansēm.

Runājot par grūti pieejamo kalnu riteņbraukšanas teritoriju navigēšanu, prieka ceļam nav jābūt nosētām ar dārgu aprīkojumu un augstas klases ekipējumu.

Patiesībā ir vairāki veidi, kā jūs varat pārvarēt šos takus ar budžetu, neupurējot brauciena sajūtu. Veicot izdevīgus izvēles un izmantojot dažas viltīgas stratēģijas, jūs varat uzlabot savu kalnu riteņbraukšanas pieredzi, vienlaikus saglabājot savu kabatas veselību.

Vai jums ir ziņkārība atklāt, kā jūs varat pārvarēt kalnus, neiztērējot visu savu naudu?

Būtiskās apģērba lietas budžetam

Ja vēlaties doties pa takām, neiztērējot lielu naudu, dodiet priekšroku būtiskai aprīkojumam, kas piedāvā izturību un funkcionalitāti, nevis izšķīriem zīmoliem. Sāciet ar labu ķiveri, lai aizsargātu savu galvu – drošībai nekad nedrīkst pieļaut kompromisus. Meklējiet ķiveres, kas atbilst drošības standartiem, bez papildus rotājumiem, kas var pacelt cenu.

Tālāk investējiet uzticamās cimdi, lai aizsargātu savas rokas un uzlabotu saķeri ar stūri. Izvēlieties cimdus ar polsterējumu svarīgajās vietās, lai samazinātu vibrācijas un nogurumu ilgstošos braucienos.

Attiecībā uz apģērbu fokusējieties uz mitruma izvadīšanas un elpojošiem materiāliem, lai jūs būtu komfortabli pa takām. Nav nepieciešams tērēt lielu naudu par augstas klases velobraucēja džemperiem un šortiem; tā vietā meklējiet pieņemamas cenas variantus, kas piedāvā tādas pašas priekšrocības.

Dzeršanas paciņa ir vēl viens būtisks aprīkojums, kas nekādā gadījumā neizjauks jūsu budžetu. Palieciet hidratēts savos braucienos bez nepieciešamības pēc dārgiem ūdens pudeļu turētājiem uz jūsu velosipēda. Atcerieties, ka svarīgi ir atrast pareizo līdzsvaru starp kvalitāti un cenu, izvēloties savu būtisko kalnu velobraucēja aprīkojumu.

Pašdarinātu velosipēdu apkopes triki

Uzturiet savu kalnu velosipēdu labā stāvoklī, izmantojot šos budžetam draudzīgos pašapkalpošanās trikus. Regulāra apkope ir atslēga, lai nodrošinātu, ka jūsu velosipēds labi darbojas taku. Šeit ir daži vienkārši triki, kas palīdzēs jums uzturēt savu kalnu velosipēdu labā formā, neizmaksājot pārāk daudz:

Apkopes Triks Apraksts
Ķēdes Tīrīšana Izmantojiet DIY ķēdes tīrītāju, kas izgatavots no vecas plastmasas pudeles, kas piepildīta ar degresantu un suku.
Riepu Spiediena Pārbaude Iegādājieties budžetam draudzīgu spiediena mērierīci, lai pārliecinātos, ka jūsu riepas atbilst ieteiktajam PSI līmenim.
Bremžu Regulēšana Regulējiet bremzes, izmantojot Alen atslēgu, lai nodrošinātu to reakciju un optimālu apturēšanas spēku.
Pārnesumu Regulēšana Precīzi iestatiet savus pārnesumus, regulējot baro reglētāju, lai novērstu jebkādas ķēdes izlaupīšanas.
Saspensiona Iestatīšana Uzziniet, kā iestatīt savu saspensiju, balstoties uz savu svaru un braukšanas stilu, lai uzlabotu komfortu un kontroli takos.

Budžeta draudzīgi takas uzkodas

Meklējat pieņemamas izvēles, lai uzturētu sevi enerģijas pilnu takā? Iepazīstieties ar dažām veselīgām takas uzkodu izvēlēm un vienkāršu pašmāju enerģijas batona recepti.

Vai jums patīk saldās vai sāļās uzkodas, šie budžetam draudzīgie ieteikumi palīdzēs jums iegūt enerģiju kalnu riteņbraukšanas piedzīvojumiem.

Gatavs aizpildīt savu somu ar garšīgām uzkodām, neuztraucot par izdevumiem?

Barojošie taku uzkodas iespējas

Lai ietaupītu budžetu un uzturētu jūs enerģijā kalnu riteņbraukšanas piedzīvojumos, ņemiet vērā maisījumu no riekstiem, sēklām un žāvētiem augļiem. Šie varianti ir viegli, ērti iepakoti un nodrošina enerģiju, kas nepieciešama veiksmīgai braucienam. Šeit ir daži nākamie uzturvielu bagātināti taku uzkodas varianti, ko ņemt vērā:

Taku uzkoda Ieguvumi
Maisītie rieksti Olbaltumvielas un veselīgas taukskābes
Balkānu sēklas Bagātas ar magniju
Žāvētas dzērvenes Dabisks saldums

Pašmāju enerģijas batona recepte

Izgatavojiet partijas šo pašmāju enerģijas batoniņu par draudzīgu budžetu taku uzkodu, kas jums nodrošinās enerģijas piepildīšanu jūsu kalnu riteņbraukšanas piedzīvojumiem.

Lai pagatavotu šos batoniņus, sajauciet kopā:

 • 1 glāzi auzu
 • 1/2 glāzi sagrieztu riekstu
 • 1/4 glāzi žāvētu augļu
 • 1/4 glāzi medus
 • 1/4 glāzi riekstu sviesta.

Nospiediet maisījumu uz klāta cepamās formas un atstājiet ledusskapī uz stundu. Kad tas ir nostājies, sagrieziet batoniņos un ietiniet atsevišķi, lai viegli pārvadātu savos braucienos.

Šie batoniņi nodrošina perfektu ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku līdzsvaru, lai uzturētu jūsu enerģijas līmeni takās. Turklāt tie ir pielāgojami, lai atbilstu jūsu garšas preferencei un uztura vajadzībām.

Ar šiem garšīgajiem, pašmāju enerģijas batoniņiem atvadīsieties no dārgajiem veikala iegādātajiem variantiem un sveicināsiet!

Pieejami velosipēda uzlabojumi

Ņem vērājot, uzlabo savu velosipēdu ar pieejamiem aksesuāriem, lai uzlabotu kalnu riteņbraukšanas pieredzi, neiztērējot daudz naudas. Veicot stratēģiskus uzlabojumus, vari uzlabot braukšanas kvalitāti un komfortu, neiztērējoties par augstas klases aprīkojumu. Šeit ir daži budžetam draudzīgi velosipēda uzlabojumi, lai paceltu savas kalnu riteņbraukšanas piedzīvojumus:

 • Komforta uzlabojumi:

 • Nomaini savu sēdekli pret labāk polsterētu un ergonomisku, lai samazinātu diskomfortu garās braucienos.

 • Investē polsterētos stūres galvu turētājus, lai samazinātu roku nogurumu un uzlabotu savu turēšanu uz grūtiem teritorijiem.

 • Veiktspējas uzlabotāji:

 • Uzlabo riepas uz tādām, kas nodrošina labāku saķeri un noturību, lai uzlabotu kontroli un stabilitāti dažādos ceļos.

 • Izmēģini dropera sēdekļa stieņa uzstādīšanu, lai slīpētu nolaišanos un labāku manevrēšanu tehniskajos posmos.

Šie budžetam draudzīgie uzlabojumi var būtiski uzlabot tavo riteņbraukšanas pieredzi, neiztērējot lielu naudas summu. Sāc ar šiem vienkāršajiem uzlabojumiem, lai paceltu savu braukšanu uz jaunu līmeni, neiztērējot pārlieku daudz.

Meklējot lietotas velosipēda piedāvājumus

Lai turpinātu uzlabot kalnu riteņbraukšanas pieredzi, nepārmaksājot, izpētiet otrreizējo riteņu piedāvājumu pasauli. Meklējot otrreizējos riteņus, sāciet ar tiešsaistes tirgiem kā Craigslist, Facebook Marketplace vai veltītiem velo forumiem. Šajos platformās bieži var atrast piedāvājumus no cilvēkiem, kuri vēlas pārdot savus izmantotos riteņus par saprātīgām cenām.

Vēl viens lielisks veids, kā atrast pieejamus otrreizējos riteņus, ir apmeklējot vietējos velobraucēju veikalus vai kooperatīvus. Dažreiz šajos vietās ir maiņas programmas vai konsignācijas pārdošanas pasākumi, kur varat iegūt labu piedāvājumu par jau iemīlētu riteni. Sekojiet līdzi kopienas garāžu pārdošanai vai velosipēdu maiņas pasākumiem, kur varat atrast slēptās dārgumus par izdevīgām cenām.

Nepieciešams rūpīgi pārbaudīt riteni pirms pirkuma veikšanas. Meklējiet nēsāšanās pazīmes, pārbaudiet rāmi uz jebkādiem plaisājumiem vai bojājumiem, pārbaudiet bremzes, ātrumus un amortizatoru (ja piemērojams). Lai pārliecinātos, ka iegūstat labu piedāvājumu, līdzi ņemiet draugu, kurš saprot par riteņiem. Izmantojot otrreizējos riteņu piedāvājumus, varat ietaupīt naudu un vienlaikus baudīt kalnu riteņbraukšanas aizraušanās.

Ietaupīšanas padomi ceļošanai pa taku

Meklējat veidus, kā ietaupīt naudu, dodoties pa takām?

Iepazīstieties ar padomiem, kā iegūt ekipējumu par izdevīgu cenu un veikt pašu veikto remontu profesionālajā veidā.

Šie vienkāršie naudas ietaupīšanas triki ļaus jums izbaudīt braukšanu, neiztērējot visu savu naudu.

Aprīkojums ar ierobežotu budžetu

Iepērcoties kalnu riteņbraukšanas aprikojumam ar ierobežotu budžetu, prioritizējiet būtiskās lietas, kas uzlabos jūsu ceļošanas pieredzi bez lielām izmaksām. Lai izmantotu budžetu maksimāli efektīvi, ņemiet vērā šādus padomus:

 • Pērciet lietotu aprikojumu:
 • Meklējiet uzticamus tiešsaistes tirdzniecības portālus vai vietējos velo veikalus, kas pārdod kvalitatīvu, lietotu aprīkojumu.
 • Pārbaudiet, vai nav redzami bojājumi, kas varētu ietekmēt veiktspēju, bet atcerieties, ka nelielas kosmētiskās bojājumu var ietaupīt jums naudu, neupurējot funkcionalitāti.

Pašdarināti remonti

Izvērtējiet pamata velosipēda remontu paši, lai ietaupītu naudu un nodrošinātu, ka jūsu kalnu riteņbraukšanas piedzīvojumi norit plūdīgi. Iemācoties salabot šķērsli, regulēt bremzes vai saskaņot pārnesumus, jūs ilgtermiņā varēsiet ietaupīt nozīmīgu summu naudas.

Ieguldiet pamatveida velosipēdu remonta rīku komplektā ar būtiskām lietām, piemēram, riepaspurēm, daudzfunkcionālu rīku un portatīvo sūkni. Tiešsaistes pamācības un remonta rokasgrāmatas var jūs pavest cauri vispārīgām uzturēšanas darbībām, padarot to par vieglāku, nekā jūs varētu domāt, kļūstot par savu velosipēdu mehāniķi.

Bieži uzdotie jautājumi

Kā es varu aizsargāt savu velosipēdu no zagšanas, braucot ar budžetu?

Lai pasargātu savu velosipēdu no zagšanas ar ierobežotu budžetu, ieguldiet izturīgā bloķē. Vienmēr bloķējiet savu velosipēdu pie droša objekta, kad to nelietojat. Apsveriet vērtīgu aksesuāru vai detaļu noņemšanu, lai atturētu zagli vēl vairāk.

Vai ir kādas pieņemamas iespējas velosipēdu apdrošināšanai vai segumam par pieņemamu cenu?

Runājot par velosipēda apdrošināšanu vai segumu, jūs varat atrast pieejamas iespējas, kas piedāvā pamata aizsardzību. Meklējiet plānus, kas atbilst jūsu vajadzībām un budžetam. Ir būtiski, lai jums būtu kāda veida apdrošināšana, lai justos mierā.

Kādas ir budžetam draudzīgas iespējas riteņa remontam un uzturēšanai?

Ja meklējat budžetam draudzīgas iespējas velosipēda remontam un uzturēšanai nepieciešamajiem rīkiem, ņemiet vērā iegādāties lietotu aprīkojumu, aizņemties no draugiem vai apskatīt tiešsaistes tirgus. Nepiemirstiet salīdzināt cenas un lasīt atsauksmes, lai atrastu labākos piedāvājumus.

Vai ir kādi padomi, kā atrast pieejamus kalnu riteņbraukšanas pasākumus vai sacensības par pieņemamām cenām?

Meklējot pieejamus kalnu riteņbraukšanas pasākumus vai sacensības, pārbaudiet vietējos velo veikalus, kopienas plāksnes un tiešsaistes forumus grupu braucieniem vai sacensībām. Apsveriet brīvprātīgo darbu vai pievienošanos klubiem, lai iegūtu atlaidi un izveidotu tīklu, kur atrast iespējas ietaupīt naudu.

Kā es varu atrast budžetam draudzīgas naktsmītnes daudzdienu kalnu riteņbraukšanas ceļojumiem?

Plānojot vairāku dienu kalnu riteņbraukšanas ceļojumus ar ierobežotu budžetu, meklējiet nometnes, viesnīcas vai budžetam draudzīgus naktsmītnes. Rezervējot iepriekš, daloties numuros un izmantojot tiešsaistes platformas kā Airbnb vai Couchsurfing, jūs varat atrast pieņemamas naktsmītnes par pieņemamu cenu.

Secinājums

Tagad, kad esi iemācījies dažas budžetam draudzīgas padomes kalnu riteņbraukšanai, vari doties pa takām, nesabojājot savu budžetu. Atceries prioritizēt būtisko aprīkojumu, izmantot pašdarinātus uzturēšanas trikus, iepakot pieejamus uzkodas, apsvērt izdevīgus uzlabojumus un meklēt lietotus riteņbraukšanas velosipēdu piedāvājumus.

Ar šiem naudas taupīšanas stratēģijām prātā, vari baudīt kalnu riteņbraukšanas aizraušanās, neuztraucoties par savu maciņu. Priecīgas braukšanas!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp