triatlona velosipēdi

Vai jūs interesē triatlona sports? Lai trenētos un nostiprinātu izturību triatlonam, jums ir jāpilnveido treniņi ar augstākās kvalitātes velosipēdu, kas jums vislabāk piestāv. Ja domājat par triatlona treniņu uzsākšanu, jūsu prioritāšu saraksta augšgalā jābūt labāko triatlona velosipēdu iesācējiem atrašanai.

Zemāk ir uzskaitīti mani 5 labākie iesācēju līmeņa triatlona velosipēdi, kas ir lieliski piemēroti cilvēkiem, kuri tikai sāk nodarboties ar šo sporta veidu. Lūdzu, izbaudiet apskata apskatu, jo zinu, ka ir ļoti grūti izlemt, kas ir jūsu naudas vērts!

Daudziem velosipēdiem ir dažādi riteņu izmēri, ātrumi, dizains, svars un piekares veidi. Jūs vēlaties atrast pareizo treniņu velosipēda dizainu, kas jums būs ērts un ar jums piemērotākajām funkcijām. Turklāt jūs nevēlaties sacensties ar velosipēdu, kas jums sagādā diskomfortu, bet gan tādu, ar kuru jūs varat izbaudīt braukšanu garā distancē.

Kā izvēlēties triatlona velosipēdu iesācējiem
Sākot trenēties triatlonam, pareizā triatlona velosipēda atrašana var būt izaicinājums. Ir nepieciešams laiks un izpēte, lai atrastu jums piemērotāko variantu, pamatojoties uz visiem pieejamajiem modeļiem un funkcijām. Svarīgākais, kas jāņem vērā, ir tas, ka jums nav jāiztērē liela naudas summa, lai atrastu piemērotu triatlona velosipēdu, neatkarīgi no tā, vai tas ir standarta variants starp šosejas velosipēdiem vai velosipēdiem braukšanai uz laiku.

Dārgs šosejas velosipēds var nebūt labs risinājums, ja to pērkat kā iesācējs. Tā vietā labāka izvēle, visticamāk, būs pirkums no vidējā cenu diapazona un ar atbilstošām funkcijām un dizainu. Tomēr pirms šosejas velosipēda iegādes jāņem vērā dažas būtiskas lietas.

Jūsu augums

Augstumam ir būtiska nozīme, izvēloties velosipēdu. Jūs nevēlaties iegādāties velosipēdu ar pārāk zemu vai pārāk augstu sēdekli vai stūri. Tas nebūs ērti un var radīt sliktu braukšanas formu.

Vislabāk būtu apsvērt velosipēdu ar regulējamu sēdekli, kas piemērots gan zema, gan augsta auguma braucējiem. Parasti šosejas velosipēdu vidējais garums ir aptuveni 54 cm. Vislabāk ir izlasīt velosipēda vadlīniju tabulu, lai atrastu sev piemērotāko velosipēda izmēru.

Velosipēda svars

Izvēlieties velosipēda svaru, kas atbilst jūsu vēlmēm. Svars ir atkarīgs no izmēra, materiāliem un citām pievienotajām funkcijām. Tipisks šosejas velosipēds sver aptuveni 19-22 kg.

Daži velosipēdi var svērt vairāk nekā standarta velosipēdi. Padomājiet, cik smags jūs vēlētos, lai velosipēds būtu. Vislabāk būtu, ja velosipēds nebūtu pārāk smags. Jūs taču nevēlaties sevi nogurdināt, pirms vēl esat uzsācis skriešanas posmu!

Riteņa izmērs

Standarta riteņu izmērs sacensībām ir 29 collas (700c). Ja ritenis būs plānāks par parasto izmēru, jūs palēninās mazo akmeņu un citu gružu dēļ.

Turklāt plānāki riteņi ir labāk piemēroti tūrisma velosipēdiem. Ja vēlaties atrast labākos triatlona velosipēdus iesācējiem, riteņu lielumu būtu labāk nepielāgot.

Piekare

Velosipēdiem nav vienāda tipa balstiekārtas. Velosipēda balstiekārta ir sistēma, kas mīkstina vai slāpē kustības, kuras jūtat, braucot ar velosipēdu pa takām. Tā palīdz nodrošināt stabilitāti, drošību un komfortu.

Lielākajai daļai šosejas velosipēdu ir cieta balstiekārta. Tas nozīmē, ka tiem nav balstiekārtas, un tos drīkst izmantot tikai uz gluda ceļa. Tomēr, ja vēlaties iegādāties šosejas velosipēdus ar aizmugurējo un priekšējo balstiekārtu, ir pieejami arī tādi velosipēdi.

Labākie triatlona velosipēdi iesācējiem

SCHWINN FASTBACK TOURNEY AL PERFORMANCE CEĻA VELOSIPĒDS

Šis Schwinn šosejas velosipēds ir pieejams par pieņemamu cenu, un tam ir viegls alumīnija rāmis. Turklāt tam ir dažādi izmēri, kas piemēroti dažādiem augumiem, sākot no maza līdz īpaši lielam. Ieteicamais braucēja augums šim velosipēdam ir no 5 pēdām un 4 collām līdz 6 pēdām un 2 collām.
Velosipēds nederēs braucējiem, kas ir īsāki par 5 pēdām un 4 pēdām, tāpēc meklējiet citu velosipēdu, kas atbilst jūsu augumam, ja gadās, ka jūsu augums ir mazāks par ieteicamo. Riteņa izmērs ir 28 collas, un tam ir cieta balstiekārta. Vēl viena lieliska iesācēju velosipēda iezīme ir tā 14 ātrumu pārslēgšana un Promax suporta bremzes.

Turklāt tas sver aptuveni 24,9 kilogramus, un tam ir sporta sēdeklis un veiktspējas stieņa lente. Šī velosipēda priekšrocība ir tā, ka tas nodrošina agresīvāku braukšanas pozīciju lielākam ātrumam.

Cena ir lieliska, ja ņem vērā materiālu, no kura tas ir izgatavots, un funkciju klāstu. Kad būsiet kļuvis par pieredzējušu triatlonistu, iespējams, jums būs nepieciešams uzlabot, N+1, vai ne? Turklāt atkarībā no tā, cik bieži izmantojat velosipēdu, jums būs nepieciešams nomainīt detaļas.

SAVADECK OGLEKĻA ŠĶIEDRAS ŠOSEJAS VELOSIPĒDS WINDWAR 5.0

SAVADECK velosipēds ir izstrādāts, ņemot vērā aerodinamiku, un ir testēts vēja tunelī. Otra būtiska priekšrocība ir tā, ka šim velosipēdam ir oglekļa rāmis. Velosipēdiem ar oglekļa šķiedras rāmi ir ilgāks kalpošanas laiks un spēcīga izturība pret koroziju. Turklāt velosipēds sver 21,6 kilogramus, kas palīdzēs atvieglot braukšanu.

Velosipēdam ir arī no oglekļa šķiedras izgatavota dakša un sēdekļa statnis, bet riteņiem – viegls alumīnija sakausējuma ritenis. Turklāt tam ir kabeļu novadīšana oglekļa rāmja iekšpusē. Kabeļu izvadīšana palīdzēs precīzi pārvietot ātrumu, vienmērīgi pārvietot iekšējos kabeļus un samazināt braukšanas pretestību.

Velosipēds ir pieejams dažādās krāsās, tostarp sarkanā, rozā, melnā, pelēkā un zilā. Dizains ļauj ātrāk un vienkāršāk veikt montāžu. Jums tikai jāuzliek pedāļi, sēdekļa statnis un rāmī jāpiestiprina priekšējais ritenis, un pēc dažiem vienkāršiem regulējumiem jūs būsiet gatavs braukšanai.

VILANO SHADOW 3.0 ŠOSEJAS VELOSIPĒDS

Vilano Shadow velosipēds ir lielisks triatlona velosipēds iesācējiem ar 14 mph ātruma ierobežojumu un vieglu alumīnija rāmi. Tas ir viegls, un tam ir dažas komponentes vairāk nekā citiem velosipēdiem, piemēram, zvans un slēdzene. Tas ietver arī ūdens pudeles būrīša stiprinājumu, nepieciešams saglabāt hidratāciju!

Velosipēdam ir iebūvēts bremžu sviras pārslēdzējs, kas nozīmē, ka bremzēšana un pārslēgšana būs vienmērīgāka un kontrolētāka. Turklāt velosipēdam ir arī papildu bezmaksas pedāļi, ja tos nepieciešams nomainīt. Lai gan cena ir pieejamāka, tā montāžai var būt nepieciešama lielāka palīdzība.

Ražotājs iesaka pircējiem aizvest velosipēdu uz vietējo velosipēdu veikalu. Dažām velosipēda daļām ir nepieciešami specializēti instrumenti, kas nav iekļauti komplektācijā. Ja jums nav atbilstošu instrumentu velosipēda salikšanai, jums tie būs jāpērk veikalā vai jānogādā viss velosipēds pie zinoša sporta velosipēdu mehāniķa.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on vk
Share on reddit
Share on tumblr
Share on whatsapp